<< Firma Profili  >>

 

HGH DİNGİL SANAYİ ;  Dingil ilave montaj ve tadilat alanında faaliyet göstermektedir.

35 yılı aşan hizmet sürecinde tecrübeli ve teknik personeli  ile pek çok montaj ve tadilat işinin altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Hizmet verdiğimiz alanda; Her türlü uygun araca ilave dingil montajı, dingil tadilatı, şasi tadilatı, çekiciden kamyona tadilat, kamyondan çekiciye tadilat ve üçüncü teker ilavesi yapmaktayız.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, ve montajı,  hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Değişen ve gelişen müşteri beklentilerine uygun olarak, günümüz rekabet piyasasında ihtiyaç duyacağınız  hizmet alanında ismimizin aranılan anılan firma olması gayesiyle sektördeki faaliyetimize devam etmekteyiz.

 

HGH Dingil Sanayi

 
Hacı ÇOBAN
Dingil Ustası
 
 
           
.